Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: zıpkıncı dövmesi
ZIPKIN AVI > Genel Sohbet > Muhabbet Odası
HUNTER_59
bütün zıpkıncı arkadaslarımdan abilerimden üstadlarımdan aşşagıdakı resimlere benzer resimleri bu sayfada paylaşmalarını istiyorum bu haziran ayının sonunda bir zıpkıncı logosu omuzuma kalıcı dövme olarak yaptıracagım ama yeteri kadar görüntü bulamadım gönül verdiğim bu sporu ömür boyu tasımak istiyorum eger yardım ederseniz cok sewinirim bu tarz logoları paylaşım ile bulmak için herhalde daha üzel bir site olamaz şimdiden herkeze teşekkür ederimm saygılar.
warlock
slm burçin bendede kalıcı dövme var 4 adet sana şunu diyim pişman olacağın bir dövme düşünme kalıcı olarak bu sporu seviosan ne bilim logo falan çok garip dururu benim kolumda poseidon dövmesi deniz kızı falan var kolum sualtı gibi olduu logo yerine bi balık resmi deniz yıldızı gibi dövmeler dasha güzel durruu bende ilk önce senin gibi düşünmüştüm ama yinede sen bilirsin karar senin ama yaptırmadan önce iyi düşün
acemisemih
bence onur5033 arkadaşımızın imzasındaki ahtapot çok hoş ve dövme olarakda iyi duracağını düşünüyorum bence sizde bir bakın onur5033
HUNTER_59

tabiki buda olabilir ama cok degişik resimler geleciğine inanıyorum ve sırtımda olacagından sıkılacagımı da tahmin etmiyorum zaten iki üç yıldır düşünüyordum böyle bir dövme
mehmet kılınç
sitemizdeki poseidon teamın imzasında logo çok müthiş
aahmtt
bence vahapı dinlemelisin çünkü elinde zıpkın tutan bir dalgıç dövmesi bence görsel olarak hoş değil vucut için ama arabanın veya motosikletin üzerine çıkartma olarak yapıştıra bilirsin dövme içinse sualtını anımsatacak daha güzel şekiller bulabilirsin
warlock
burçin dövme istiosan benim msn ekle sana birçok şekil göndrim bende kataloglar var bende bu işi yapıorumm çok güsel sualtıyla ilgili modeller varr gönderirirm sana
goom33
Al sana dövme. laugh.gif laugh.gif laugh.gif

ALperen59
waHaP Abi Bana Da AtabıLır Mısn Acaba reSimLerden BenDe KoLuma Dövme yapTırCam ....
warlock
alperen resimleri atmasına atimde şimdiden düşünme dövme yaptrımayı senin için daha çok erken şimdi yaptırısan dövmeyi sen büyüdükce yani gelişecek kolların boyun uzicak dövmenin şekli bozulurr ama geçici dövme düşünüosan gönderirim sana
Halil ÖKSÜZ
Bence yapmayın yapıyorsanız da askere gitmeden evvel yapmayın illa yapıcam diyorsunuz madem geçici yaptırın o zaman laugh.gif
ALperen59
QUOTE(warlock @ 26.05.2008 16:42) *
alperen resimleri atmasına atimde şimdiden düşünme dövme yaptrımayı senin için daha çok erken şimdi yaptırısan dövmeyi sen büyüdükce yani gelişecek kolların boyun uzicak dövmenin şekli bozulurr ama geçici dövme düşünüosan gönderirim sana

Wahap Abi geÇici oLcak zaten Yaz İçin 3-4 ayLığına Hint kınaSından YaptırCam ResimLeri Msn'den atarsın...
warlock
iyi o zman sen ekel benim msn adresimi
atarım benn
maniacgeneral
Msnden birrbirinize göndermek yerine burdan paylaşırsanız bizler için daha yararlı olacağı kanısndayım şimdiden teşekkürler.
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.